Fryzjer pokazał, jak uzyskać efekt liftingu bez skalpela. Niesamowita metamorfoza 50-latki

Joanna Koroniewska
Instagram.com/@joannakoroniewska

Kobiety niemalże od zawsze poszukiwały sposobów, które pomogą im zachować promienny i młody wygląd na dłużej. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań na osiągnięcie tego celu jest poddanie się zabiegowi liftingu twarzy. Jednak w obawie przed chirurgicznymi procedurami, panie wyjątkowo często decydują się na zastosowanie alternatywnej metody na poprawę swojego wizerunku. Okazuje się, że znaczącą rolę w tej kwestii może odgrywać także fryzura, a fryzjerzy potrafią uzyskać efekt liftingu bez skalpela. O co dokładnie chodzi? 

Niesamowita metamorfoza 50-latki. Fryzjer zrobił jej odmładzającą fryzurę

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych wyjątkowo głośno zrobiło się o kobiecie, która dzięki odpowiedniej fryzurze uzyskała efekt liftingu bez skalpela. Pewien turecki fryzjer przeprowadził unikatową metamorfozę na swojej 50-letniej klientce. Po zmianie fryzury kobieta wyglądała na co najmniej kilka lat młodszą. Czemu to zawdzięcza? 

Fryzjer z Turcji poprzez zastosowanie kilku prostych zabiegów wysmuklił twarz swojej klientki, jednocześnie podkreślając jej atuty. W skład nowej fryzury 50-latki wchodziła m.in. długa grzywka „curtain bangs”, która była ułożona w taki sposób, aby subtelnie otoczyć twarz i wydłużyć ją optycznie. Kolejnym istotnym etapem było podcięcie włosów na wysokości kości policzkowych, co dodatkowo podkreśliło kości twarzy i nadało im subtelny kontur.

Nie da się ukryć, że wynik metamorfozy był wręcz oszałamiający! Po zmianie fryzury twarz klientki wyglądała na dużo bardziej promienną i młodszą. Natomiast efekt liftingu był widoczny nawet bez użycia skalpela.

Sprawdź też: Modowe tajniki Grażyny Torbickiej. Styl na Wielkanoc dla dojrzałych pań. Tak zrobisz wrażenie!

Koroniewska też stosuje ten trik! Wygląda obłędnie

Jakiś czas temu również Joanna Koroniewska zdecydowała się na podobną fryzurę, co mogliśmy zobaczyć na jednym z jej profili w mediach społecznościowych. Pod zamieszczone przez nią zdjęciami błyskawicznie zaczęły pojawiać się komplementujące ją i jej fryzurę komentarze. 

44-letnia aktorka jest zatem doskonałym przykładem tego, że odpowiednio dobrana fryzura jest w stanie odmłodzić naszą twarz bez konieczności pod dania się zabiegom chirurgicznym. Warto również pamiętać, że czasami poszukując odpowiedniego stylu dla nas samych, czasami niezbędna jest nutka szaleństwa i pozwolenie sobie na eksperymenty z różnymi uczesaniami.