Ewa Wachowicz w najmodniejszych kolorach roku. To prawdziwy zastrzyk wiosennej energii!

Ewa Wachowicz

Jeszcze w grudniu dowiedzieliśmy się, jakie kolory będą rządzić w 2023 roku, a jest to viva magenta i lawenda. To dwa kolory o zupełnie innym charakterze, jednak trendów jest więcej. Znawcy mody zapowiedzieli, że wśród najmodniejszych kolorów roku znajdują się też te w odcieniach cytrusowych.

Zobacz też: Taką koszulę nosi Małgorzata Kożuchowska. Nowa wersja klasyki dla kobiet po 50-tce

Kolory wyzwalające dopaminę. Wiosną rządzą cytrusy

A chodzi o kolor pomarańczowy i limonkowy. Wiele osób może uznać je za krzykliwe i mało twarzowe, jednak nic bardziej mylnego. Uchodzą za dopamine color, czyli barwy, które dodają energii i wręcz poprawiają nastrój. Na wczesnym etapie wiosny jeszcze nieco szaroburej jest to zdecydowanie wskazane i potrzebne!

W ostatnim czasie triumfy święcił pomarańczowy garnitur, na który postawiła między innymi Marzena Rogalska, Małgorzata Ohme i Ewa Wachowicz. Ten niebanalny kolor sprawia, że garnitur wygląda elegancko, ale i nieszablonowo. Cytrusowe kolory możemy do szafy wprowadzić nieco dyskretniej, łącząc je z innymi. I tak też robi Ewa Wachowicz, która ostatnio pokazała, jak świetnie wygląda w nich kobieta po 50-tce. Z wyjątkowym wyczuciem wkomponowała te najmodniejsze kolory roku do swoich ostatnich stylizacji.

Zobacz też: Wiosenna wyprzedaż CCC! Lekkie buty dla 50-latek na nowy sezon już za 49,99 zł

Botaniczny print i limonka. Duet doskonały

Prosta dzianinowa sukienka to stylizacja idealna na co dzień, ale w kolorze pomarańczowym nabiera nowego uroku. Ciekawym akcentem są też militarne buty, dodające nieco kontrastu. Ewa Wachowicz pokazuje też, z czym można łączyć te jakże wyraziste kolory.

Limonkowy sweterek zestawiła z elegancką ołówkową spódnicą w kwiaty. Fason sweterka przypominający bluzę przełamuje nieco elegancki charakter spódnicy. Natomiast kwiaty na białym tle świetnie komponują się z limonkową górą. Całość wygląda lekko i iście wiosennie. Limonka i pomarańczowy to najmodniejsze kolory roku, które zdecydowanie warto przetestować na sobie. Jeśli nie jako total look to przynajmniej jako pojedyncze elementy, które znacznie rozświetlą twarz i dodadzą młodzieńczego uroku.