Upięcia dla dojrzałych pań. Te fryzury to absolutny HIT na wiosnę

fot. @themiddlepageblog

Kalendarzowa wiosna przywitała nas słoneczną pogodą, która zwiastuje pozytywne zmiany! To świetny moment, aby wprowadzić drobne metamorfozy w swoim wyglądzie. Jednak nie musisz wcale zmieniać swojej fryzury, a wystarczy odpowiednie ułożenie włosów, aby osiągnąć efekt wow! Upięcia dla dojrzałych pań wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie. Te uczesania są niezwykle stylowe i proste w wykonaniu.

Zobacz również: Panie 50+ pokochały ten sweterek z Lidla! Tani i ładny model na wiosnę

Upięcia dla dojrzałych pań

Warto zainspirować się uczesaniem, w którym będziesz wyglądać stylowo i modnie. Taką fryzurą jest tzw. messy bun, czyli luźny i nieco nonszalancki kok. To bardzo proste i twarzowe upięcie dla dojrzałych pań i bardzo szybko ułożysz włosy.

Dokładnie rozczesz włosy i zrób przedziałek pośrodku. Podziel włosy na dwie sekcje i zwiąż je wysoko, ale nie przeciągaj włosów do końca. Następnie przełóż jedno pasmo włosów przez otwór w drugiej, uformuj koczek i podepnij wsuwkami. Na koniec możesz utrwalić fryzurę lakierem lub mgiełką.

Zobacz również: 57-letnia modelka pozuje w odważnej kreacji. Odsłoniła biodro i nogi. „To grzech tak wyglądać”

Upięcia włosów dla kobiet po 50

Naturalne fale i loki powróciły do mody w wielkim stylu! I nic dziw­ne­go, bo są nie­zwy­kle ko­bie­ce i łagodzą ry­sy twa­rzy. Szczególnie warto zwrócić uwagi na specjalne wałki, które powoli wypierają układanie włosów na szczotkę. Za ich pomocą niezwykle łatwo możesz uzyskać efekt hollywoodzkich fal, ale beż użycia prostownicy czy lokówki.

Najpopularniejszy jest długi wałek, bardzo często wykonany z jedwabiu lub satyny. Taki wałek przykłada się na czubku głowy, a następnie nakręca się pasma po jednej i po drugiej stronie, a na koniec wiąże się je z tyłu głowy. Najlepiej założyć go na wilgotne włosy i w ten sposób pójść spać.

Zobacz również: Sukienki dla 50-tek na co dzień i do pracy. TOP 3 modele na każdą sylwetkę