Styl boho w wersji 50+! W CCC gustowne plecione torebki za mniej niż 62 złote

Plecione torebki dla 50-tek z wyprzedaży CCC
Plecione torebki dla 50-tek z wyprzedaży CCC, fot. @hegeblacker

Boho chic to jeden z największych trendów tego sezonu. Chociaż w cieplejszych sezonach powraca regularnie, w 2023 zdaje się robić prawdziwą furorę. Jednocześnie wydawać by się mogło, że to styl przeznaczony dla młodych, dlatego uspokajamy, 50-tki prezentują się w nim równie szałowo! Sukienki i spódnice maxi, pastelowo-beżowa odzież i liczne dodatki już pewnie niejedna czytelniczka Lafim.pl posiada w swojej szafie. Teraz czas na torebki w stylu boho!

Wyprzedaż torebek boho w CCC

Wśród wszystkich modeli dostępnych w CCC, w stylu boho niekwestionowanie króluje marka Jenny Fairy. Te 4 modele świetnie łączy ze sobą letni styl i elegancję. a nie kosztują więcej niż 72 złote! 50-tki noszą takie na wiele sposobów (i okazji!).

Plecione koszyki w stylu boho

Nie ma lepszej torby na lato, niż pleciona torebka w stylu shopper! Pojemna, chociaż często nazywana „plażową”, nic nie stoi na przeszkodzie aby nosić ją na co dzień. Przepięknie wygląda zarówno do lekkich sukienek, ale założysz ją także do codziennej stylizacji ze spodniami, a nawet do pracy. Zwłaszcza, że modele Jenny Fairy, które są teraz w promocji w CCC wyglądają minimalistycznie i naprawdę ładnie! Szczególnie ciemnobrązowy za niespełna 60 złotych!

Plecione torebki boho w CCC, fot. ccc.eui / Kolaż wykonany na potrzeby artukułu

Małe plecione torebki Jenny Fairy. Idealne dla 50-tek!

Spośród mniejszych modeli, typu crossbody, na szczególną uwagę zasługują plecione torebki z klapą z wysokogatunkowego tworzywa. Połączenie materiałów daje wyjątkowy efekt. Wśród wzorów i kolorów dostępne są zarówno brązowo-beżowe modele, jak i te nieco bardziej wiosenne, np. liliowy!

Plecione torebki z wyrzedaży CCC, fot. ccc.eu / Kolaż zrobiony na potrzeby artykułu

Zobacz też: Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej pasuje niemal każdemu! W tym cięciu 50-latki prezentują się świetnie