Pepco sprzedaje sukienki za 30 zł! Zatuszują duży brzuch i boczki. Idealne dla pań 50+

Sukienki Pepco dla 50-tek
Sukienki Pepco dla 50-tek, fot. Shutterstock

Pepco przygotowuje się (i nas) na nadejście ciepłych dni! W ofercie marketu pojawiło się klika „perełek”, które nie tylko doskonale nadają się na wiosnę i lato. To też doskonałe modele dla kobiet, które z obawą patrzą na ciepłe dni, ponieważ nie czują się swobodnie w letniej odzieży. Ta sukienka Pepco doskonale ukrywaja niedoskonałości, m.in. brzuch.

Chcesz zakryć brzuch i boczki? Stawiaj na takie sukienki

Aby odzież dobrze na nas leżała, powinna być doskonale dobrana do naszego typu sylwetki. Jednak jest kilka uniwersalnych sposobów, dzięki którym, niezależnie od wszystkiego, możesz sobie pomóc w ukryciu niedoskonałości. Do jednego z nich należy m.in. falbana. Taki skromny detal, ale umieszczony w odpowiednim miejscu sprawdzi się na każdym typie sylwetki i pasuje niezależnie od wieku. W przypadku tych sukienek jest to talia i ramiona! Idealne do ukrycia brzuszka, boczków czy tzw. pelikanów.

Krój i kolor sezonu! Ta sukienka Pepco rozkocha w sobie niejedną

Prostota często jest kluczem do dobrego wyglądu. Wiele kobiet nie potrzebuje największych trendów, czy widocznych logo – chce jedynie dobrze poczuć w stylizacji. Ten krój sukienki niemal gwarantuje komfort! Model Pepco, który u większości pań będzie się kończył tuż na lub przed kolanem. Z krótkim rękawem, który ukryje pelikany oraz odcięciem w talii, które doskonale zatuszuje większy brzuch, nadaje się także dla pań 50+. Dodatkowym atutem tej sukienki jest zdecydowanie jej kolor – modna w tym sezonie fuksja wygląda bardzo wiosennie!

Sukienka Pepco idealna dla pań 50+, fot. pepco.pl

Na co dzień i specjalne okazje. Sukienka Pepco dla 50-tek

Drugi z modeli w Pepco może z kolei zostać wystylizowany na wiele okazji. Sukienka o podobnym kroju, ale nieco bardziej efektowna (to dzięki większej ilości falban oraz motywowi w kropki), również sprawdzi się u pań 50+. Możesz ją nosić do koturnów lub klasycznych sneakersów, a na specjalne okazje dopełnić look’u marynarką i butami na obcasie. Również świetnie ukrywa niedoskonałości figury!

Zobacz też: Prosto z mody męskiej do szaf 50-tek. To zaskakujący trend na wiosnę 2023