Paznokcie dla 50-tek na jesień 2023. Eleganckie, kobiece, pełne klasy

Klasyczne paznokcie dla 50-tek, fot. @petradieners
Klasyczne paznokcie dla 50-tek, fot. @petradieners

O najmodniejszych paznokciach na jesień 2023, ale w delikatnym wydaniu przeczytasz TUTAJ, natomiast przy okazji nowego sezonu nie można zapominać o ponadczasowych klasykach. Stylizacji, które nigdy nie wychodzą z mody, zawsze robią ogromne wrażenie, a przy okazji są powszechnie lubiane, jest naprawdę niewiele, ale te, które są, zdecydowane spełnią twoje oczekiwania. Oto kilka propozycji na elegancki jesienny manikiur.

Ponadczasowa czerwień. Kobieca, charakterna i elegancka

Wczesna jesień to doskonała pora na czerwony manikiur. Zaletą tego koloru jest to, że pasuje każdej kobiecie, a także szeroki wybór między równie modnymi odcieniami. Słoneczny początek nowego sezonu skłania nas do wyboru wyrazistej, jasnej czerwieni, która przepięknie wyróżni się na naszych dłoniach i natychmiast skieruje na nie uwagę. Późniejszą, pochmurną porą rządzą burgundy i purpury. Czerwień możesz nosić zarówno na krótkich i naturalnych paznokciach, ale równie pięknie prezentują się na tych dłuższych.

Nie bój się czerni

Czarny manikiur niegdyś cieszył się złą sławą i był uznawany za nieco infantylny i nieelegancki, ale czas pożegnać stare stereotypy. Ciemne paznokcie w ostatnich latach są kwintesencją kobiecości, a 50-tkom pasują one najbardziej. Oprócz czerni (którą możesz upiększyć brokatowym lub matowym wykończeniem), na jesienne miesiące poleca się także ciemny fiolet, granat czy brąz. Taki manikiur prezentuje się schludnie, elegancko i nadaje dłoniom szlachetnego wyglądu.

Nowy trend w klasycznym wydaniu. Te paznokcie królują

Gołębi kolor, chociaż może nie wydawać się klasycznym wyborem, doskonale łączy tradycje z trendami. Jasne kolory są znane przede wszystkim ze swoich zdolności do wysmuklania palców, a w lekko szaro-błękitnym wydaniu wygląda oryginalnie!

Czytaj na LaFim.pl: Te torebki mają w swojej szafie najmodniejsze 50-latki. Szyk i elegancja w najlepszym wydaniu