Modne dodatki u Małgorzaty Kożuchowskiej. Kolor to hit dla 50-tek

modne dodatki
fot. instagram @malgorzatakozuchowska

Trendy wiosenne obejmują kilka zróżnicowanych kolorów. Niektóre są bardzo wyraziste i być może dla pewnych osób przytłaczające. Jednak modne dodatki do naszej garderoby może przemycić subtelniej. Wystarczy jeden akcent, ażeby odmienić stylizację.

Zobacz też: Perełki do 40 złotych z wyprzedaży Bonprix. To coś dla 50-tek!

Te kolory to najważniejsze trendy. Jeden zdecydowanie wyróżnia się

W aktualnych trendach kolorystycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Z jednej strony dostaliśmy piękną alternatywę dla klasycznej czerwieni w postaci viva magenty. Z drugiej bardzo delikatne pastele: digital lawendę i baby blue. Oba odcienie to wybory idealne na imprezy typu wesele, komunie czy chrzciny. Zupełnie odmienny charakter mają kolejne trendy na kolory cytrusowe: limonkowy i pomarańczowy.

Choć są bardzo nasycone, to warto zauważyć, jak pięknie potrafią rozjaśnić twarz, a przy okazji jako jedne z dopamine colors, potrafią też dodać w pewien sposób energii. Przykładem są garnitury, które mogliśmy zobaczyć o Marzeny Rogalskiej czy Ewy Wachowicz. Efekt jest obłędny, jednak nie dla każdego. Tak czy siak, ten efektowny kolor do swojej szafy możemy wprowadzić nieco subtelniej. Inspiracją może być Małgorzata Kożuchowska, która postawiła na modne dodatki w równie modnym kolorze.

Zobacz też: Czy te kolory pasują 50-latkom? Wyraziste i rzucające się w oczy. Blogerki nie mają wątpliwości

Jeden detal ożywia prostą stylizację. Tak wyglądają modne dodatki

Małgorzata Kożuchowska znana jest z zamiłowania do klasyki. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć ją w garniturach i minimalistycznych sukienkach. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym to pokazała się w czarnym płaszczu w stylu marynarskim, o czym świadczą zdobne duże złote guziki.

Styl ten to absolutny hit dla 50-latek, które cenią sobie elegancję w nowoczesnym wydaniu. Warto przypomnieć, że do mody wprowadziła go sama Coco Chanel. Małgorzata Kożuchowska ożywiła płaszcz szalem w modnym kolorze pomarańczowym. Ten modny akcent znacząco ożywia płaszcz i pokazuje, jak z wyczuciem wprowadzić modne dodatki do wiosennych stylizacji.