Ma 56 lat. Na tatuaże wydała ponad 100 tysięcy złotych. Jedni piszą „piękna”, inni „to nie jest atrakcyjne”

56-latka jest cała pokryta tatuażami
@tattoo_butterfly_flower

Czy tatuaże po pięćdziesiątce kogokolwiek jeszcze poruszają? Zazwyczaj nie, ale Kerstin Tristan sprawiła, że można przecierać oczy ze zdumienia. Otóż 56-latka jest praktycznie w całości nimi pokryta. Nietrudno się domyśleć, że kobieta na swoją metamorfozę wydała fortunę. No właśnie, metamorfozę. Jeszcze w 2015 roku wyglądała zupełnie „normalnie”, natomiast teraz przyciąga uwagę największych mediów na świecie. To się dopiero nazywa łamanie wszelkich szablonów i stereotypów.

Kerstin Tristan kocha tatuaże, fot.
tattoo_butterfly_flower

Kerstin Tristan — kolorowy ptak po 50-tce, dosłownie

56-letnia Niemka Kerstin Tristan ma obecnie prawie 200 tysięcy obserwatorów na Instagramie i ponad milion na TikToku. Takie liczby mogą zaimponować, ale też nie dziwią. Wygląd kobiety przyciąga uwagę z daleka, praktycznie całe jej ciało jest pokryte kolorowymi tatuażami.

Zobacz także: Te spodnie nie są polecane kobietom po 50-tce. Obnażają mankamenty figury

Według informacji przedstawionych przez Daily Star, Tristan wydała na swoją przemianę około 24 tysiące funtów, w przeliczeniu na złotówki, jest to mniej więcej 125 tysięcy złotych. Suma może lekko szokować, ale gdy porówna się zdjęcia Kerstin sprzed kilku lat, widać jak ogromną przeszła metamorfozę. Na Instagramie dumnie prezentuje zdjęcia przed i po. Jeszcze w 2015 roku Niemka wyglądała absolutnie jak każdy. Świetna figura, długie blond włosy i szeroki uśmiech. Teraz do tego doszły kolorowe zdobienia na całym ciele. 

@kerstintristan #CapCut #colorfull #colorlove #girl #changechallenge #flowertattoo #flowerlove #tattooqueen #colorqueen #girlwithtattoos #fullbody #56 #inkmaster #inkmaster #inkgirl #tattoolifestyle #tattoolife ♬ original sound – Abdulaziz

Reakcje ludzi, jak zawsze, mieszane

Jak zawsze w przypadku osób wyglądających inaczej, można spotkać się z bardzo mieszanymi opiniami. Oczywiście większość obserwatorów Kerstin Tristan uważa, że wygląda ona pięknie. Pojawiają się komentarze:

„Z tatuażami, czy bez bardzo piękna kobieta”

“Kocham oba Twoje wydania, bo na obu jesteś Ty”.

Oczywiście są też opinie mniej przychylne:

“W 2015 roku byłaś idealna”

“Przepraszam, ale to nie jest atrakcyjne”.

Wiele osób docenia też pracę samych tatuażystów, którzy wykonali kawał dobrej roboty, w krótkim czasie.

@kerstintristan #girl #tattoogirl🥰 #tattoosleeve #tattoolove #tattooink #inkedup #inkmaster #fullbody #fullcolor #legtattoo #tattooqueen #flowerqueen #tattedlife #tattedup #necktattoo ♬ original sound – There I Ruined It

Cóż, jednym może się podobać, innym nie. Jednak w kwestii tatuaży najważniejsze jest to, żeby ich właściciel był zadowolony. W końcu Kerstin to dorosła kobieta, która sama podjęła decyzję o tym, jak ma wyglądać. Dumnie prezentuje swoje ciało i absolutnie się tego nie wstydzi, mając 56 lat.

Zobacz także: Ten serial niegdyś bił wszelkie rekordy popularności. Tak wygląda jego główna gwiazda, ma dziś 65 lat