Kurtki na wiosnę, które nadadzą młodzieńczego blasku! 50-tki noszą je do wszystkiego

fot. @justalpatri

Nadchodząca wiosna skłania do odświeżenia swojej garderoby. Więcej słońca i cieplejsze dni umożliwiają schowanie grubych kurtek na tył szafy, a zastępują je lżejsze modele. Te kurtki na wiosnę przypadną do gust paniom po 50-ce. Wyglądają zjawiskowo!

Kurtki na wiosnę: pikowane modele

Pikowane zdobienie na kurtkach to już klasyk. Doceniły je również panie po 50-ce. Trudno się dziwić – to klasyczne kurtki na wiosnę, które są modne w każdym sezonie. Lekkie i komfortowe, z powodzeniem można je dopasować do każdej stylizacji. Zarówno sukienka, jak i spodnie doskonale będą się z nią komponować. W zależności od upodobań kobiety po 50-ce mogą postawić na jasne lub ciemne kurtki. Modele w ciemniejszych barwach pasować będą do wszystkiego i są nieco bardziej eleganckie, zaś te żywsze nadają młodzieńczego blasku i odejmują lat. Możliwości jest wiele i każda kobieta znajdzie idealną propozycję dla siebie.

Sprawdź: Jeansy dla 50-tek podkreślające figurę

Skórzane kurtki na wiosenne dni

Skórzana kurtka gości w niemal każdej szafie od wielu sezonów. Kobiety stawiają na modele zarówno z naturalnej, jak i ekologicznej skóry. Podobnie jak pikowane modele, są to bardzo popularne kurtki na wiosnę. Nadają charakteru każdej stylizacji – bez problemu można połączyć je z najzwyklejszymi elementami garderoby, bo skórzana kurtka błyskawicznie dodaje pazura. Na takie wiosenne kurtki może pozwolić sobie każda kobieta, niezależnie od tego ile ma lat. Również panie po 50-ce je uwielbiają i chętnie zakładają do wszystkiego.

Zobacz również: Kremy pod makijaż dla 50-tek!

Kurtki na wiosnę: ponadczasowe bomberki

Bomberki już we wcześniejszych sezonach królowały na ulicach, jednakże na jakiś czas nieco straciły swoją popularność. W nadchodzącym sezonie ulegnie to zmianie i te kurtki na wiosnę w wielkim stylu powrócą na ulicę. Pozornie może się wydawać, że ich młodzieżowy charakter pasuje młodszym grupom wiekowym, jednak nic bardziej mylnego. Panie po 50-ce również mogą sobie na nie pozwolić! Takie kurtki można połączyć z różnymi elementami garderoby – dobrze będą wyglądać nawet z sukienką. Dodatkowo nie trzeba ograniczać się tylko do jednolitych fasonów – również modele w abstrakcyjne wzory idealnie będą pasować kobietom po 50-ce.

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl