KIK sprzedaje najmodniejszą wiosenną kurtkę za 80 zł. 50-latko warto byś miała ją w swojej szafie

fot. Instagram @anantolinfifty

Sezon wiosna-lato 2023 przebiega pod znakiem dżinsu. Ten materiał przewija się w wielu elementach odzieży, jednak najpopularniejszym z nich stale pozostają dżinsowe kurtki. Prawdopodobnie wiele z was posiada już ten rodzaj odzieży wierzchniej w swojej szafie. Jeśli jednak nie, to jeden z tanich sklepów sieciowych przychodzi z pomocą. Najmodniejsza dżinsowa kurtka z Kik kosztuje tylko 80 zł!

Jeden z najmodniejszych modeli kurtek na wiosnę dostępny w Kik!

Dżinsowe kurtki od lat stanowią podstawę garderoby na sezony przejściowe takie jak wiosna czy jesień. Występują one w wielu krojach, długościach, grubościach czy odcieniach dżinsu: od klasycznego jasnego, przez ciemny i czarny aż po biały lub barwiony, kolorowy dżins.

Najmodniejsze i powracające co sezon dżinsowe kurtki to te, w klasycznym odcieniu dżinsu, długości do pasa oraz zapinane na guziki. Taki właśnie model kurtki pojawił się w asortymencie sklepu Kik za 80 zł. Dżinsowa kurtka z Kik posiada smukły kołnierzyk, zapięcie w formie guzików oraz kieszenie. Dostępna jest ona w 3 odcieniach:

  • jasnym gładkim dżinsie,
  • wyblakłej czerni,
  • granatowym dżinsie z przetarciami.
fot. Kik

Dżinsowa kurtka z Kik – jak ją stylizować?

Dżins to taki rodzaj materiału, który stosunkowo łatwo jest wystylizować. Wykonane z niego kurtki można połączyć zarówno z spodniami typu jeansy, chinosy czy cargo, jak i ze spódnicami w różnych długościach czy sukienkami. Dżinsowa kurtka z Kik dobrze prezentować się będzie zarówno połączona z kolorowymi, wzorzystymi materiałami, jak i z neutralnymi czarno-białymi stylizacjami.

Choć dżinsowa kurtka z Kik to bardzo uniwersalny i modny element garderoby, to nie będzie ona wyglądała dobrze ze wszystkim! Przy stylizowaniu dżinsu warto zwracać uwagę na jego odcienie. Połączenie jasnej przecieranej dżinsowej kurtki ze spodniami w ciemniejszym granatowym odcieniu może wyglądać na mało przemyślane. Podczas łączenia dżinsu najlepiej jest dobierać zbliżone do siebie odcienie.