Już nie pikowane kurtki! 50-tki błyszczą na ulicach w tym trendzie!

Kamizelki pikowane, fot. @stylee_50

Za oknem robi się coraz wiosenniej, i chociaż dopiero pochowałyśmy do szafy „puchówki”, trzeba zacząć zastanawiać się już nad alternatywą dla kurtek przejściowych. A do ulubionych, zwłaszcza wśród kobiet 50+, należą zdecydowanie pikowane kamizelki! Robią niemniejszą furorę niż kurtki.

Fenomen pikowanej odzieży wierzchniej.

Trudno stwierdzić, co sprawiło, że pikowanie na kurtkach i płaszczach stało się takim hitem, ale fenomen tego detalu jest niekwestionowalny. Być może jest to urozmaicenie dosyć banalnej odzieży wierzchniej (zwłaszcza tej na sezon jesień/zima) lub ich młodzieńczy efekt. Jedno jest pewne, nie chcemy z niego rezygnować, dlatego stawiamy na pikowane kamizelki!

>> Sukienki dla kobiet po 50-tce w stylu ikony stylu. Co będzie modne w 2023? <<

Pikowane kamizelki dla pań 50+

Długie bezrękawniki

Modele do połowy uda, a nawet łydki stają się coraz popularniejsze i trudno się dziwić, ponieważ ich praktyczność dorównuje modnemu charakterowi. Chroniąc wszelkie newralgiczne miejsca – plecy, kark i szyję – dodają też wiele do stylizacji.
Taki bezrękawnik świetnie wygląda do minimalistycznych, codziennych look’ów- dodaje nieco ekskluzywności i powagi, dlatego tak dobrze w nim kobietom 50+. Długie modele to też znacznie lepszy wybór jeśli często chodzisz w sukienkach.

Te zestawy dla 50-latek za 19 złotych w Action biją rekordy popularności! [SPRAWDŹ]

Pikowane kamizelki – krótkie modele

Pomimo wielu zalet długich bezrękawników nie możemy zapominać o nieprzemijalnych, zawsze potrzebnych i modnych krótkich modelach. Wśród nich jest duża dowolność – mogą mieć kaptur albo stójkę, kołnierz i ściągacz u dołu, ale mogą też pełnić typowo ozdobną funkcję. Dostępne zarówno w lakierowanej wersji, jak i klasycznej, spotkasz je także w niemal każdym wariancie kolorystycznym.

Czytaj także: Sukienki dla kobiet po 50-tce w stylu ikony stylu. Co będzie modne w 2023?