Jaki prezent wybrać dla 50 latki?

elements.envato.com

W życiu każdej kobiety 50 urodziny są bardzo ważnym wydarzeniem. Panie, które kończą właśnie 50 lat świetnie znają siebie, mają też własny dawno określony styl. Jaki więc wybrać prezent dla 50 latki?

Prezenty na 50 urodziny dla niej 

Idealnym prezentem na 50 urodziny jest biżuteria. To elegancki prezent, który spodoba się  każdej kobiecie. W przypadku pań, które kończą 50 lat świetnie sprawdzi się biżuteria z mieniącymi się, jasnymi kamieniami. Tego typu biżuteria rozjaśni cerę – utrata naturalnego blasku skóry jest typowa dla osób po 50 roku życia. W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej biżuterii dla pań. Z łatwością więc można wybrać kolczyki, bransoletkę czy naszyjniki, które będą idealnie pasować do stylu Jubilatki. Z myślą o 50 urodzinach warto szukać prezentu głównie wśród złotej biżuterii ozdobionej szlachetnymi kamieniami. Świetnym pomysłem na prezent dla 50 latki może być także elegancki zegarek.

Zobacz też: Sukienki dla pań 50 plus

Elegancki prezent na 50 urodziny 

Zegarek czy złota biżuteria to tylko jeden z pomysłów na elegancki prezent dla kobiety, która właśnie kończy 50 lat. Pięćdziesięciolatki to kobiety, które są jeszcze aktywne zawodowo. Dobrym pomysłem na prezent może być więc eleganckie pióro czy długopis znanej marki. Można też wybrać zestaw składający się z pióra, długopisu i skórzanego portfela. Skórzany portfel, na którym wygrawerowane zostaną inicjały Jubilatki sam w sobie jest świetny pomysłem na elegancki, a jednocześnie oryginalny prezent.

Sprawdź: Jaki kolor włosów dla 50-latki?

Nietypowe prezenty ma 50 urodziny 

Prezent na 50 urodziny może też być nietypowy. Co ważne, dzisiaj można wybierać wśród mnóstwa propozycji. Prezent dla niej może być tak samo ciekawy, jak uprawiane przez nią hobby. Przejażdżka Lamborghini to pomysł na prezent dla kobiety, która jest miłośniczką motoryzacji. Wiele kobiet marzy też o skoku na bungee czy skoku ze spadochronem. 50 urodziny są świetną okazją do tego, aby marzenie to spełnić. 

Elegancki prezent na 50 urodziny dla koleżanki 

Prezent na 50 urodziny koleżanki może być jednocześnie elegancki i praktyczny. Bawełniany, haftowany obrus będzie zarówno praktyczny, jak i elegancki. Na obrusie mogą zostać wyhaftowane inicjały Jubilatki. Nada to prezentowi bardzo osobistego charakteru.

Zobacz też: Odmładzająca fryzura dla 50 latki

Czytelnicy pytają o prezent dla 50 latki

Co na prezent dla 50 latki?

Podarunek powinien sprawić radość obdarowanej osobie. Prezent dla bliskiej osoby z okazji jej 50 urodzin powinien być szczególny, elegancki i wyjątkowy. Co ważne, prezent na 50 urodziny wcale nie musi być drogi.

Jaki prezent dla 50 latki?

Z myślą o 50 urodzinach warto szukać prezentu z klasą. 50 urodziny są doskonałą okazją, aby Jubilatka poczuła się wyjątkowo. Na 50-tkę w prezencie można dać obraz na płótnie w stylu vintage, piękny obrus z wyhaftowanymi inicjałami Jubilatki, złotą lub srebrną biżuterię. 

50 urodziny – co kupić?

To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom, które otrzymały zaproszenie na 50 urodziny. Na 50 urodziny paniom można kupić biżuterię (sprawdzi się na przykład bransoletka z grawerem), obrus, obraz na płótnie.