50-tko, porzuć nudny beż. TOP 3 kolory na jesień, w których zachwycisz

Kolory na jesień dla 50-tek. Fiolet jest jednym z nich, fot. @greceghanem
Kolory na jesień dla 50-tek. Fiolet jest jednym z nich, fot. @greceghanem

50-tko, masz dosyć polecanych beżów? Chociaż lato minęło i zdawać by się mogło, że wraz z nim szansa na wyrazistą, piękną, kobiecą i kolorową stylizację, jesień jest nie gorszym sezonem na wyraziste looki. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że właśnie jesienią nasze stylizacje zyskują na wyrazistości. Jakie więc kolory na jesień dla 50-tek będą rządzić?

Kolory na jesień dla 50-tek: zieleń

Zieleń, niezależnie w jakim odcieniu, to kolor, który zawsze z zachwytem podziwiam na dojrzałych kobietach. Potrafi być jednocześnie łagodna i delikatna, bardziej po tej eleganckiej stronie, ale też wyrazista, odważna i z pazurem – zwłaszcza w trawiastym odcieniu i dobrze wystylizowana. 50-tkom polecam ją w obu wydaniach! Pastelowa doskonale sprawdzi się w total looku, natomiast intensywna zieleń, zwłaszcza w odpowiednim towarzystwie – na przykład czerwieni czy niebieskiego – przepięknie podkreśla urodę.

Kolory na jesień dla 50-tek: fiolet

Kolejną jesienną propozycją jest fiolet. Podobnie jak zieleń, możesz nosić go w mocnym i wyrazistym wydaniu albo lekkim i pastelowym. Z różnych odcieni jednego koloru możesz stworzyć także pełną stylizację (tak zwany total look). Dla mnie fiolet jest jesienną alternatywą dla różu, który na 50-tkach prezentuje się młodzieńczo, dziewczęco i świeżo!

Najmodniejsze kolory dla 50-tek na jesień. Jak je nosić?

Wyraziste kolory na jesień,mogą onieśmielać wiele kobiet, dlatego poniżej mała wskazówka jak możesz je łączyć w nieco bardziej codzienne pary. Oto kilka niezawodnych duetów:

  • Niebieski i żółty,
  • różowy i niebieski,
  • pomarańczowy i różowy,
  • zielony i brązowy.

To tylko kilka przykładów na efektowne połączenie, ale w takich kombinacjach kolory są po prostu niezawodne. Jeśli z kolei nie chcesz zwracać na siebie zbyt dużej uwagi i wolisz nosić modę skromniej, postaw jedynie na akcent kolorystyczny. Pomarańczowa lub czerwona torebka wyróżni się na tle każdej stylizacji, a ty nadal możesz nosić np. beże, bez poczucia, że jest nudno!

Czytaj na LaFim.pl: Paznokcie dla 50-tek nie muszą być nudne! TOP 3 (nie)klasyczne propozycje na jesień 2023