Paznokcie dla 50-tek nie muszą być nudne! TOP 3 (nie)klasyczne propozycje na jesień 2023

Paznokcie dla 50-tek na jesień, fot. @vanilyakedisi
Paznokcie dla 50-tek na jesień, fot. @vanilyakedisi

Kto powiedział, że kobiety dojrzałe powinny podejmować tylko bezpieczne i przemyślane wybory modowe? Manicure to ten obszar naszego wyglądu, w którym możesz eksperymentować, puścić wodze fantazji i dać ponieść się trendom – w końcu zmieniamy go średnio co miesiąc. Oto paznokcie dla 50-tek na jesień 2023. Nie ma nudy!

Paznokcie dla 50-tek na jesień. Pumpkin spice latte

Jeśli nie jesteś na bieżąco z trendami i nie masz pojęcia czym są paznokcie w stylu pumpkin spice latte wyjaśniamy – to manicure nazwany na cześć ulubionego jesiennego drinku – dyniowej kawy Latte. Więc oczywiście w takim manicure nie może zabraknąć koloru pomarańczowego. Ale to nie może być dowolny odcień – najlepiej celować w nieco przygaszony, brudny, niemal wpadający w brąz pomarańcz. Dla ciekawszego efektu możesz wykonać french lub wielokolorowy manicure.

Mocha nails to paznokcie dla 50-tek!

Jeśli nazwy popularnych trendów zniechęcają cię do ich poznawania, zapewniamy, że to, co kryje się pod nimi jest znacznie prostsze niż mogłoby się zdawać. Mocha nails – trend, który mógł ci się rzucić w oczy już latem jesienią jest jeszcze popularniejszy. Co kryje się więc za tą enigmatyczną nazwą? Nic innego jak brązowy manicure! Paznokcie w głębokim, ciemnym odcieniu brązu to idealny wybór na jesień. W końcu co kojarzy nam się bardziej z tym sezonem niż filiżanka gorącej, mocnej kawy?

Wszystkie odcienie jesieni

Dla 50-tek, które nie lubią monotonii, ale wciąż chcą cieszyć się subtelnym, schludnie wyglądającym manicure, szczególnie polecamy efekt ombre. Ale nie na jednym paznokciu, a wszystkich pięciu. Stopniowe przejście od jednego – najciemniejszego – odcienia danego koloru, do najjaśniejszego, tworzy ciekawy efekt, który nie pozbawi twoich dłoni eleganckiego wyglądu. A nawet więcej, doda im nieco młodzieńczego charakteru! Jesienią szczególną popularnością cieszy się ta stylizacja w kolorze fioletowym i brązowym.

Paznokcie dla 50-tek. Stylizacja ombre, fot. @vanilyakedisi

Czytaj na Lafim,pl: Wygodne, szykowne i modne buty na jesień. Te modele pokochają wszystkie 50-latki