Dorota Gardias w stroju od ulubionej sieciówki 50-latek! To niezwykle wiosenny zestaw

Dorota Gardias i współpraca z Bonprix
@dorotagardias

Nie każda osoba, którą znamy z telewizji lub ogólnie, mediów na co dzień wybiera stroje kosztujące ogromne pieniądze. Idealnym przykładem może być nie kto inny jak sama księżna Kate, często nosząca ubrania z sieciówek. W swoim najnowszym poście na Instagramie polska dziennikarka Dorota Gardias promuje stylizację z Bonprix, w której wygląda obłędnie.

Zobacz także: W tych sukienkach 50-latki przywołają wiosnę! Piękne i kobiece modele na nowy sezon

Dorota Gardias poczuła wiosnę. Nowa współpraca z Bonprix

Przeglądając Instagrama, moją uwagę przyciągnął nowy post Doroty Gardias. Dziennikarka pokazuje w nim dwie, wiosenne stylizacje. Pierwsza z nich jest stonowana i elegancka, to garnitur w beżowym kolorze, z szerokimi spodniami, dwurzędową marynarką i prostą, białą koszulą. Do tego mamy białe półbuty na bardzo grubej i mocnej podeszwie. Prezentowany strój to świetna opcja biznesowa, minimalistyczna, ale jednak z pazurem. 

Drugi zestaw wybrany przez Dorotę Gardias z Bonprix ma w sobie więcej szaleństwa. Marynarka i buty są takie same, ale beżowe spodnie zostały zastąpione przez wersję pomarańczową i podobnie jest w przypadku koszuli. Tutaj połączenie kolorów od razu kojarzy się z wiosną. Komplet nadal ma elegancki wydźwięk, ale jest też swego rodzaju powiewem świeżości i znakiem wkraczania w nowy sezon.

Zobacz także: Romantyczne loki dla 50-latki! To fryzura wydobywająca naturalne piękno

Możesz inspirować się dziennikarką. 50-latki uwielbiają Bonprix

Bonprix na przestrzeni lat stał się jedną z najpopularniejszych sieciówek wśród pań 50+ i nie tylko. Zawdzięcza to głównie swoim atrakcyjnym cenom oraz modnym i jakościowym ubraniom. Ponadto wybór rozmiarów jest szeroki, dlatego kobiety plus size znajdą tam też coś dla siebie. Oczywiście dostępne są spodnie prezentowane przez Dorotę Gardias na Instagramie. Do wyboru są obie wersje kolorystyczne, które zobaczyliśmy u dziennikarki. 

Spodnie wybrane przez Dorotę Gardias, fot. Bonprix

Również jako nowość wpadła dwurzędowa marynarka. Dla 50-latek uwielbiających eksperymentować z łączeniem różnych barw Bonprix oferuje także wariant w pięknym odcieniu różu. Jeśli chodzi o buty, na stronie sieciówki jest kilka modeli modnych mokasynów na traktorze, w kolorze beżowym, podobnych do modeli wybranych przez Dorotę Gardias. Dobrą opcją będą też białe sneakersy, dodające całości stylizacji jeszcze więcej nonszalancji i luzu.

Propozycje do uzupełnienia stylizacji, fot. Bonprix

Zobacz także: Tanie i wygodne buty na wiosnę dla 50-tek. Te modele święcą triumfy w sezonie 2023!