669 złotych? Nie, teraz tylko 279,90 kosztuje ten płaszcz WITTCHEN. Marzą o nim 50-tki

Płaszcz na jesień dla 50-tek, fot. @aisder
Płaszcz na jesień dla 50-tek, fot. @aisder

50-tko, nie posiadasz jeszcze stylowego jesiennego płaszcza w swojej szafie? To żaden problem! Trafiłaś na idealny moment, ponieważ model marki WITTCHEN jest teraz sporo tańszy. W końcu obniżka z 669 złotych na niespełna 270 to nie lada promocja.

Płaszcz WITTCHEN z ogromnym rabatem. Dlaczego to model idealny dla 50-tek?

WITTCHEN to znana i szanowana polska marka, która przez wielu uchodzi za premium. Chociaż regularne ceny faktycznie mogą pozostawać poza budżetem większości Polek, na promocjach nic nas nie powstrzymuje przed obejrzeniem oferty marki. A jest co oglądać. Szczególnie w oko (ze względu nie tylko na wygląd, ale też rabat) wpada ten płaszcz WITTCHEN. Trencz z miękkiego materiału jest w dwóch kolorach – czarnym i brązowym -, przeceniony z 669 złotych najpierw na 459,90, a teraz na 279,90. Lekki, cienki, doskonały na teraz, zwłaszcza w połączeniu ze sweterkiem.

Szczególnie polecam go paniom 50+, ponieważ ma wszystko, czego można chcieć w jesiennym płaszczu. Wygląda schludnie, nadaje się zarówno do sukienek. jak i spodni, wpasuje się kolorystycznie w niemal każdą szafę, a oprócz tego posiada niebanalny detal – w przypadku tego jest to zamszopodobny materiał.

Płaszcz WITTCHEN w ogromnej wyprzedaży, fot. wittchen.pl

Wyprzedaż znanych marek. Reserved z płaszczem na jesień

Jeśli to nie konkretna marka, a raczej krój płaszcza jest dla ciebie priorytetem, spieszę z podpowiedzią, że podobny znajdziesz także w Reserved. Model tańszy o około 100 złotych, jest przeceniony z 229,99. Dostępny aż w trzech różnych kolorach – szarym, brązowym i beżowym -, również posiada wiązanie w talii, a także jest w podobnej długości, co płaszcz WITTCHEN, czyli do połowy łydki. Ten jest nieco grubszy, dlatego sprawdzi się na nieco chłodniejsze niż teraz dni jesieni, ale nie warto zwlekać, kto wie jak szybko się wyprzeda.

Podobny płaszcz w Reserved, fot. reserved.com

Czytaj na LaFim.pl: Długi kardigan z KIK to hit dla 50-latek. Nonszalancki, stylowy, uniwersalny