Wyprzedaż botków w Deichmannie. Te za 90 zł gwarancją niezawodności, nowoczesna 50-latka je pokocha

Sztyblety dla 50-latek
fot. Shutterstock, Deichmann

Każdej jesieni sztyblety zaliczają się do najpopularniejszego obuwia. Pasują kobietom w różnym wieku, również 50-latkom. W Deichmannie trwa aktualnie sezonowa wyprzedaż. Nie brakuje na niej mnóstwa ciekawych botków. Tutaj skupię się na trzech modelach. Wszystkie wpisują się w panujące trendy. Do tego zabezpieczą cię przed zimnem oraz zmiennymi warunkami pogodowymi.

Kremowe sztyblety dla 50-latek. Nowoczesne i modne

W pierwszej kolejności mój wzrok przyciągnęły kremowe sztyblety, kosztujące niecałe 90 zł. Są one utrzymane w dość nowoczesnym stylu. Dlatego jeśli 50-latki chcą pokazać, że podążają za najgorętszymi trendami, powinny postawić przykładowo na ten model.

Ma on mocną, traperową podeszwę, idealną na opady deszczu, oblodzenie, a nawet śnieg. Cholewka sięga lekko za kostkę i posiada suwak oraz elastyczne wstawki. Buty wykonano z imitacji skóry. Zapewniają też sporo wygody, więc będą idealnie do noszenia na co dzień.

Kremowe sztyblety dla 50-latek, fot. Deichmann

Długie cholewki świetnie chronią przed zimnem

Kolejne sztyblety dla 50-latek z Deichmanna to wariant z dłuższymi cholewkami, które będą również doskonałe na zimę. Tym razem zdecydowano się na materiał przypominający zamsz, koloru brązowego. Znowu nie mogło zabraknąć grubej i solidnej podeszwy.

Botki tego typu najlepiej zestawiać z dopasowanymi spodniami, które podkreślą nogi. Dobrą opcją będą też krótsze spódnice i sukienki. Panie po pięćdziesiątce wybiorą je w różnych sytuacjach. Pasują nawet do pracy, gdyż zgrają się też z szerokimi spodniami w kant, przysłaniającymi praktycznie cały but.

Zobacz także: Jeżeli botki, to tylko w tym kolorze. Najmodniejsze 50-latki mają je już w swojej szafie. Najpiękniejsze w Eobuwie i CCC

Solidne i ciepłe botki na wyprzedaży, fot. Deichmann

Te sztyblety zakładaj na ulewy. Praktyczna opcja dla 50-latek

Warto też rzucić okiem na sztyblety marki Espirit, które jednocześnie pełnią rolę kaloszy. Botki wyglądają klasycznie, są białe z czarną, grubą podeszwą na traktorze. Znowu sięgają za kostkę i mają zgrabne, okrągłe noski. 

Sztyblety na każdy deszcz, fot. Deichmann

Jednak wykonano je z tworzywa nieprzepuszczającego wody, dlatego doskonale spiszą się w trakcie częstych, jesiennych deszczy. To bardzo praktyczne obuwie dla każdej 50-latki. Wybierając je, nie musisz się martwić, że twoje buty przemokną.