Te spodnie podbiją niejedno biuro! Dostępne są w Lidlu, a 50-tki je uwielbiają

fot. @emmaleinswelt

Spodnie do pracy to ważny element w garderobie każdej kobiety. Nie wszystkie panie lubią nosić eleganckie spódnice i sukienki, a w swoich codziennych kreacjach zdecydowanie bardziej stawiają na wygodę. Na szczęście kreacje ze spodniami w roli głównej także mogą być eleganckie. Do takich fasonów z pewnością zaliczają się cygaretki. Te eleganckie spodnie do pracy sprawdzą się idealnie. Teraz modny model dostępny jest w Lidlu. Kosztuje mniej niż 100 złotych, a wygląda naprawdę pięknie i jest idealny dla 50-tek.

Poznaj: 3 stylizacje, w których każda kobieta po 50-ce będzie wyglądała zjawiskowo

Spodnie do pracy z Lidla

Oferta Lidla to prawdziwa gratka dla każdej kobiety po 50-ce. Szeroki asortyment sklepu, zwłaszcza jeśli chodzi o odzież, potrafi oczarować. Sukienki, spódnice i spodnie do pracy – wybór jest naprawdę ogromny. W ostatnim czasie wśród produktów w Lidlu pojawiły się spodnie, które zrobią wrażenie w niejednym biurze. Mają krój cygaretek, dzięki czemu nie można im zarzucić braku elegancji. Dostępne są 3 warianty kolorystyczne – beżowy jednolity oraz w kratkę, a także czarny. Każdy z nich jest modny, uniwersalny i daje duże możliwości stylizacji. Zarówno elegancka koszula, jak i zwykła bluzka w połączeniu z marynarką, pięknie dopełnią całość. Warto sprawdzić te spodnie, gdyż w regularnej cenie kosztują 79,99 złotych. To prawdziwa okazja!

fot. lidl.pl

Sprawdź: Tych rzeczy unikaj jak ognia – kiczowate i infantylne

Joggery biznesowe z Lidla

W ofercie Lidla znaleźć można również inne propozycje spodni, które idealnie sprawdzą się w pracy. Wśród nich warto zwrócić uwagę biznesowe joggery. Ten fason spodni kobiety wręcz uwielbiają. Są wygodne jak dresy, jednocześnie mają bardziej elegancki charakter. To spełnienie marzeń każdej kobiety, która ceni wygodę ponad wszystko. Podobnie, jak w przypadku eleganckich spodni, biznesowe joggery dostępne są w 3 wariantach kolorystycznych – szarym jednolitym, szarym w kratkę oraz czarnym. Te kolory także idealnie dopełnią większość stylizacji. Trzeba również wspomnieć, że ich regularna cena to 59,99 zł. Warto mieć ten model w swojej szafie, gdyż są to idealne spodnie do pracy.

fot. lidl.pl

Zobacz także: Idealny kolor na wiosnę dla kobiet po 50-ce