Sekret młodego wyglądu Marzeny Rogalskiej. Oryginalny dodatek zwraca uwagę!

@marzena_rogalska

O wyglądzie mogą zdecydować nawet najdrobniejsze detale, dlatego warto zwracać na nie uwagę. Doskonale wiedzą o tym osoby publiczne, które z oryginalnych akcentów czynią swój znak rozpoznawczy. Do jednej z takich osób należy dziennikarka i prezenterka – Marzena Rogalska.

>> Te dodatki sprawią, że stylizacja będzie wyglądała drogo! Już za mniej niż 50 złotych, skromne, a z klasą <<

Ten detal w wyglądzie Marzeny Rogalskiej przykuwa uwagę!

Marzena Rogalska to znana całej Polsce dziennikarka i prezenterka telewizyjna, dlatego często rozmawia się o jej stylu i prezencji.
Z pewnością nie można jej odmówić oryginalności! A to głównie za sprawą…świetnie dobranych oprawek okularów! Dziennikarka stawia na niebanalne kształty, wyróżniające się kolory i specyficzne detale.

Fanki także zwracają uwagę na nienaganny styl prezenterki – w sekcji komentarzy pod zdjęciami w mediach można przeczytać komplementy o paryskim wyglądzie dziennikarki i zauważyć wiele zapytań właśnie o oprawki. Rozmaite modele idealnie dopełniają każdej stylizacji, sprawiając, że gwiazda prezentuje się świeżo, niebanalnie i młodzieńczo.

>> Odmładzający manicure. Schludny i modny [SPRAWDŹ] <<

Okulary to najmodniejszy dodatek wiosny 2023!

Wszystkim kobietom, które chcą się zainspirować tym trendem, ale wybieranie takich oprawek do okularów korekcyjnych wydaje się zbyt dużą ekstrawagancją, polecamy wypróbowanie go na modelach przeciwsłonecznych. W świecie high fashion furorę robią teraz lata 90. i 00., dlatego królują olbrzymie oprawki, barwione na żółto szkła, a także kolorowe, grube i plastikowe obramówki. Takie modele mogą być doskonałym akcentem nawet w stonowanej stylizacji.

Charakterystyczne oprawki
@anantolinfifty

Czytaj na Lafim.pl: Sukienki stworzone na wesele! Ponadczasowe HITY dla 50-tek