Pikowana kurtka znanej marki przeceniona z 599,99 zł na 299,99. Puchowy model w kolorze dla 50-tek

Pikowana kurtka to ulubiony model pań 50+, fot. @carmen_gimeno
Pikowana kurtka to ulubiony model pań 50+, fot. @carmen_gimeno

Która kobieta nie lubi przecen, dobrej jakości ubrań i znanych, zaufanych marek? Jeśli to są dla ciebie priorytety, mam dobrą wiadomość – ta kurtka Wólczanka zachwyca! Kobietom dojrzałym pasuje ona szczególnie. Sprawdź dlaczego.

Pikowana kurtka dla 50-tek. Jaki model na sezon jesień-zima 2023/4?

Wólczanka, chociaż znana i lubiana, nie jest w ścisłej czołówce najpopularniejszych marek. I dobrze! Właśnie dlatego stawiając na odzież z tą metką, masz pewność, że po wyjściu z domu nie spotkasz kilkunastu osób w tym samym modelu.

Pikowane kurtki trudno już od siebie odróżnić – czarne, beżowe i różowe modele, chociaż ładne, często wyglądają podobnie, a tym samym tracą na oryginalności. Właśnie dlatego ta Wólczanki robi takie wrażenie! Połączenie pikowanej faktury z oryginalnymi kolorami (zieleń i czerwień szczególnie się wyróżniają, ale granatowa wersja też wygląda świetnie), to duet idealny. A ponieważ wyraziste kolory najbardziej służą kobietom po 50-tce, to właśnie im najmocniej polecamy ten model.

Pikowana kurtka Wólczanka. Przypadnie do gustu 50-tkom, fot. wolczanka.pl

Pikowana kurtka Wólczanka przeceniona o 300 złotych

Chociaż o ładnym wyglądzie, największą zaletą tej kurtki pozostaje jej cena, a właściwie przecena. Wcześniej kosztowała niemal 600 złotych (599,99), teraz jest przeceniona o równo 300 i wyprzedaje się za 299,99. To model o krótkim, obszernym fasonie, który sprawdzi się idealnie do miasta. Jest raczej casualowa, ale nie można odebrać jej schludnego wykonania – staranne obszycia, czy wysoki kołnierz to detale, które robią różnicę. Ale najważniejsze jest to, jak kurtka sprawdzi się późną jesienią i zimą? Ta doskonale, ponieważ wypełniona jest naturalnym pierzem i puchem.

Kobiety po 50-tce w pikowanych kurtkach. To szczególnie uwielbiany model

Na pikowaną odzież wierzchnią zapanował prawdziwy szał, ale wydaje się być szczególnie lubiana w kręgach dojrzałych pań. To właśnie je widzimy w niej najczęściej, niezależnie od sezonu. I trudno się dziwić. Pikowane modele z wypełnieniem potrafią być leciutkie niczym piórko, a ciepłe i oddychające. Mogą być to miejskie lub sportowe kurtki, ale też eleganckie płaszcze. Jednym słowem – to detal na każdą okazję.

Czytaj na LaFim.pl: Ta torebka Monnari wygląda luksusowo, a jest teraz tańsza aż o 60%. Sporo pomieści