Piękna opalenizna bez długiego czasu na słońcu? To możliwe!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim moda na wyraźną opaleniznę. Aby osiągnąć pożądany efekt, trzeba wcześniej sporo spędzić na solarium lub wiele godzin wylegiwać się na słońcu. Proces ten można na szczęście przyspieszyć, stosując odpowiednie preparaty.

Sposób na piękną brązową skórę

Brązowa, opalona cera w sezonie letnim jest modna od wielu lat. Bywa traktowana jako atrakcyjny dodatek, czy znak wakacyjnego wyjazdu do ciepłych krajów. Chcąc się opalać, trzeba jednak zadbać o swoje ciało. Na szczęście świadomość w tym zakresie jest coraz wyższa, co widać też po liczbie kosmetyków na rynku.

Dlatego jednym z podstawowych kosmetyków do opalania powinien być przyspieszający tę czynność krem. Nie jest to jednak jego jedyne zadanie. Poza pobudzaniem produkcji melaniny taki preparat musi też oferować inne właściwości. W ten sposób kosmetyk jest produktem kompletnym, który nie tylko wspomaga opalanie, ale też kompleksowo dba o stan cery.

Shine brown — krem wspomagający opalanie

Krem Shine Brown to kosmetyk, który przede wszystkim ma pomóc w uzyskaniu naturalnej opalenizny. W tym celu zawiera oliwę z oliwek pierwszego tłoczenia. Wystarczy nałożyć go na skórę przed rozpoczęciem opalania na słońcu lub w solarium, by cieszyć się spektakularnymi efektami.

Shine Brown zapewnia znacznie więcej korzyści. W jego składzie znajduje się też w 100% naturalny olej z marchewki. Dzięki swoim właściwościom poprawia regenerację, a także zwiększa elastyczność skóry. Masło kakaowe dba o jędrność i elastyczność, nadaje zdrowego kolorytu, a także nawilża i natłuszcza skórę. Kolejnym składnikiem jest olej z orzechów włoskich. Jego właściwości pozwalają ukoić cerę, a także wzmocnić jej regenerację.

Na tym lista dobrych dla skóry składników się nie kończy. Krem Shine Brown zawiera też olej z nasion słonecznika. Ten element pośrednio nawilża skórę poprzez zapobieganie nadmiernemu odparowywaniu wody. Ponadto regeneruje i zmiękcza naskórek. W składzie znalazło się też miejsce dla ekstraktu z alg Dunaliella salina. Są one naturalnym antyoksydantem, który zawiera między innymi beta-karoten. Ta substancja jest naturalnym barwnikiem, która dodatkowo pobudza produkcję melaniny odpowiedzialnej za opaleniznę.

Nie tylko krem wspomagający opalanie — jakich kosmetyków warto używać?

Chcąc uzyskać efekt pięknej, naturalnej opalenizny nie wystarczy skorzystać z kremu wspomagającego opalanie. Warto też zadbać o jej stan. Obowiązkiem jest filtr SPF, czyli kosmetyk chroniący przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Stosując go, redukuje się ryzyko oparzenia słonecznego od opalania.

Kremy z filtrem SPF to także doskonały element codziennej pielęgnacji. Ich działanie spowalnia starzenie się skóry. Dzięki temu cera na dłużej pozostaje jędrna i wolna od zmarszczek. Nie można też zapomnieć o innych kosmetykach nawilżających, które uzupełnią działanie filtra SPF oraz kremu wspomagającego opalanie. Stosując pełną pielęgnację, można liczyć na najlepsze efekty i piękną, naturalnie opaloną i co najważniejsze zdrową cerę.

Artykuł sponsorowany