Ten fason ukryje brzuch i boczki. Bluzka z wyprzedaży w Mohito to sylwetkowy must have dla 50-latek

Fot. Instagram @pilardearce

Szukając nowych ubrań w celu uzupełnienia naszej codziennej garderoby, zwracamy uwagę na wiele aspektów. Należą do nich np. kolor, fason, to czy pasuje ono do naszej sylwetki oraz wpisuje się w aktualne trendy. Ostatnio na wyprzedaży w Mohito pojawiła się bluzka, która nie tylko doskonale ukryje mankamenty niejednej sylwetki, ale także ma najmodniejszy kolor tego sezonu!

Ta bluzka zamaskuje wszystkie sylwetkowe niedoskonałości! Model z wyprzedaży w Mohito ma także ultra modny kolor

Każdy z nas posiada jakieś kompleksy, które na co dzień pragniemy zakryć m.in. za pomocą odpowiedniego ubrania. Niezależnie od kształtu naszej sylwetki, zupełnie naturalne jest, że w naszym ubraniu pragniemy czuć się po prostu dobrze i swobodnie.

Jednym z najpopularniejszych kompleksów, z jakim obecnie zmaga się wiele kobiet jest wystający brzuch oraz boczki. Są to rzeczy całkowicie naturalne, jednak całkiem normalna jest także chęć, aby zakrywać elementy ciała, które zwyczajnie nam się nie podobają. Równie naturalne jest zresztą także podkreślanie tego co nam się w sobie podoba.

Fot. Mohito

Jeśli większy brzuch czy boczki należą do twoich kompleksów to ta bluzka z wyprzedaży w Mohito powinna znaleźć się na twojej liście zakupów. Nie tylko pięknie zamaskuje ona sylwetkowe mankamenty, ale także posiada jeden z najmodniejszych odcieni na jesień 2023.

Czerwień to najmodniejszy kolor na jesień 2023. Jak wystylizować ubrania w tym odcieniu?

Zapomnijcie o brązach i pomarańczach. Tej jesieni zupełnie inny odcień królował będzie wśród jesiennych trendów. Mowa oczywiście o mocnej, nasyconej czerwieni! Choć kolor ten nie stanowi zbyt popularnego wyboru jeśli chodzi o elementy codziennej garderoby, to zdecydowanie w tym sezonie warto mieć choć jedno ubranie, bądź dodatek w tym właśnie kolorze.