CCC z tanim hitem dla 50-tek! Ta torebka kosztuje 35 zł i robi niemałe wrażenie

fot. Instagram @leonieloh_, shutterstock

Torebka to bardzo praktyczny dodatek każdej kobiety. Jest ona w stanie nie tylko pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy do codziennego użytku, ale także stanowi modowe dopełnienie wielu stylizacji. Niektóre kobiety powiedzą pewnie, że torebek nigdy dość! Szczególnie tych oryginalnych i nie drogich… Interesująca torebka dla 50-latek dostępna jest w ofercie sklepu CCC.

CCC zaskakuje! Finezyjna torebka dla 50-latek za 35 zł

Czy można kupić stylową torebkę za mniej niż 50 zł? Oczywiście, że tak. Takie okazje nawet w czasie inflacji co jakich czas zdarzają się na większych wyprzedażach. CCC przeszło jednak oczekiwania wielu, dodając do swojej oferty wartą uwagi błękitną torebkę za jedyne 35 zł.

Dostępna na wyprzedaży niebieska torebka dla 50-latek z CCC z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób. Obok jej mocnego błękitnego koloru niewiele osób przejdzie obojętnie. Ta mała torebka została wykonana z imitacji skóry i obecnie przeceniona jest z 89.99 na 35 zł. Mimo swojej atrakcyjnej ceny, model ten na pewno nie spodoba się wszystkim. Zdecydowanie jego zakup powinny sobie odpuścić minimalistki, lub mniej odważne i pewne swojego stylu kobiety.

fot. CCC

Małe torebki w mocnych kolorach – jak je stylizować?

Stylizowanie niewielkich torebek jest na ogół banalnie proste. Pod warunkiem, że posiadają one dość neutralne kolory. Co jednak z torebkami w intensywnych kolorach? W jaki sposób dobrać małą torebkę w intensywnym kolorze do całej stylizacji?

Istnieją dwa podstawowe sposoby na wkomponowanie kolorowej torebki do swojego outfitu. Pierwszy z nich polega na dobraniu minimum jednego elementu ubioru do koloru torebki. Można np. założyć kolorystycznie zbliżone buty, koszulkę lub dodatek w postaci opaski na włosy. Drugim sposobem jest przełamanie jednolitej kolorystycznie stylizacji, torebką w zupełnie innym kolorze lub odcieniu. Taki zabieg sprawdzi się jednak tylko w tedy, kiedy cały outfit składa się z maksymalnie 2 kolorów + kolor torebki. Nie należy bowiem zestawiać ze sobą więcej niż 3 różnych barw w jednej stylizacji.

Instagramowa influencerka @leonieloh_ podzieliła się w jednym z postów ciekawym sposobem na wystylizowanie małej, fioletowej torebki. Leonie postawiła na połączenie tego modelu z jednolitym kompletem w ciemniejszym odcieniu fioletu oraz idealnie pasującymi szplikami.