Okazja dla 50-latek w Lidlu. Ten pikowany płaszcz jest cieplejszy od pierzyny, a podkreśla talię

pikowany płaszcz dla 50-tek
pikowany płaszcz dla 50-tek fot. @blog4over40

W Lidlu pojawił się ciepły zimowy, pikowany płaszcz na zimę. W dodatku nie jest drogi, więc każda może sobie na niego pozwolić.

Czytaj więcej: CCC wyprzedaje buty Lasocki za 88 zł. Stabilny i wygodny model wysmuklający łydki u 50-latek

Pikowane płaszcze dla 50-latek na zimę 2023/24

Szukasz ciepłej kurtki na zimę w cenie, która nie naruszy twojego domowego budżetu? Mamy dla ciebie kilka propozycji, w której zima nie będzie taka straszna, a to wszystko na wyciągnięcie ręki. Jaki są jednak trendy? Przede wszystkim panie po 50-tce szukają czegoś co zasłoni nerki i da dużo ciepła. Dlatego też wiele kobiet decyduje się na długie pikowane płaszcze.

Choć wiele kobiet preferuje stonowaną kolorystykę, jednak tej zimy warto dodać sobie nieco koloru. W modzie będą kurtki w kolorze brązowym, beżowym, ale także turkusowym czy śliwkowym. Warto też zdecydować się na kurtkę z holograficznym wykończeniem – wtedy każdy model będzie wyglądał oryginalnie!

Pikowany płaszcz Lidl. Ciepły i stylowy model

W Lidlu teraz możesz kupić pikowany płaszcz za mniej niż 110 złotych. To model sięgający połowy uda, dlatego doskonale opatuli cię w czasie mrozów. Dostępny jest w kilku kolorach oraz fasonach, dlatego każda 50-latka znajdzie coś dla siebie. Pierwszy z nich to szary metaliczny płaszcz z wysokim kołnierzem, a w drugiej wersji kolorystycznej jest beżowy. Są też wersje z kapturem w dwóch kolorach: granatowym oraz ciemnozielonym. Obie z metalicznym wykończeniem.

Klientki są bardzo zadowolone z zakupu, co można przeczytać w opiniach o produkcie: