Najmodniejsze buty dla dojrzałych pań na jesień 2023. 50-tko, nie bój się trendów!

Najmodniejsze buty dla dojrzałych pań, fot. @seebymiriam
Najmodniejsze buty dla dojrzałych pań, fot. @seebymiriam

Jesień nadeszła, więc to doskonały moment, na przypomnienie co się nosi w nowym sezonie. Najmodniejsze buty dla dojrzałych pań, to te 3 modele. Łączą komfort, trendy i nowoczesność. Sprawdź!

Buty typu mule. Świetny model dla 50-tek

To zdecydowanie mój ulubiony trend dla dojrzałych pań. Buty typu mule są jednocześnie niesamowicie klasyczne, ale też z nutką nowoczesności – zwłaszcza, jak wybierzesz odpowiedni model. A taki pojawił się na wyprzedaży marki Ryłko! Mule na delikatnym obcasie, „w czub” i w przepięknym oliwkowym kolorze świetnie sprawdzą się na słoneczny początek jesieni. Są przecenione z 359,99 na 199,99.

Najmodniejsze buty dla dojrzałych pań. Ten trend połączył styl 50-tek i 20-tek

Jeśli unikasz niektórych trendów bo „są dla młodych”, to niesłusznie. Chociaż niektóre faktycznie mogą się wydawać krzykliwe, ekstrawaganckie, a często nawet niestosowne, zazwyczaj, odpowiednio wystylizowane, nie mają żadnych granic wiekowych. Tak jest na przykład z botkami na masywnej podeszwie. To świetny sposób na dodanie sobie kilku centymetrów, optyczne wysmuklenie nóg oraz urozmaicenie stylizacji.

Obcas to zawsze dobry pomysł

Nie ma lepszego sposobu na wysmuklenie nogi, jak but na obcasie. Niezależnie od tego czy to będzie słupek, szpilka, koturn, czy platforma, wszystkie z nich sprawdzą się doskonale. Ale na jesień i zimę polecają się te stabilniejsze. Nie myśl jednak, że nie ma sposobu na urozmaicenie takiego obuwia! W ostatnich czasach królują geometryczne obcasy i trzeba przyznać, że to świetne rozwiązanie.

Czytaj na LaFim.pl: 50-latki pokochają te baleriny Lidl. Mają ażurowe zdobienia! A ich cena to tylko 54,90 zł