5 zasad stylu Grażyny Torbickiej. Dzięki nim po 50-tce będziesz zachwycać klasą

Stylizacje Grażyny Torbickiej
Fot. Instagram, @grazyna.torbicka

Grażyna Torbicka to niezaprzeczalna ikona stylu. Ceni ona sobie ponadczasową klasykę, niewymuszoną elegancję i minimalizm. Styl Grażyny Torbickiej może stanowić inspirację dla dojrzałych kobiet, które chcą prezentować się z klasą. Przyjrzałyśmy się stylizacjom dziennikarki, co pomogło nam stworzyć 5 zasad jej stylu.

Sekrety stylu Grażyny Torbickiej. Ponadczasowe fasony

Grażyna Torbicka jest bardzo konsekwentna w swoich wyborach modowych. Nie podąża ona ślepo za najnowszymi trendami, lecz jest wierna klasyce, która właściwie nie wychodzi z mody. Najważniejszą zasadą jej eleganckiego stylu jest wybór prostych fasonów. Podczas uroczystych wydarzeń Grażyna Torbicka często występuje w minimalistycznych garniturach. Nie zobaczymy jej jednak w modnych w ostatnim czasie zestawach o oversizowe’owym kroju. Grażyna Torbicka zdecydowanie woli klasyczną, taliowaną marynarkę i spodnie z prostą nogawką.

W szafie Grażyny Torbickiej nie brakuje również ponadczasowych trenczy, eleganckich koszul czy szykownych spodni na kant. Wybór prostych i minimalistycznych fasonów sprawia, że poszczególne elementy garderoby łatwo jest ze sobą połączyć. Grażyna Torbicka doskonale o tym wie, dzięki czemu wpadki modowe są jej obce.

Ponadczasowy styl Grażyny Torbickiej. Stonowane kolory

W stylizacjach Grażyny Torbickiej dominują stonowane kolory, takie jak biel, beż, czerń, granat czy bordo. W beżowym total looku dziennikarka prezentowała się rewelacyjnie. Jasne kolory dodają wizerunkowi blasku i świeżości, więc dojrzałe kobiety powinny wprowadzać je do swoich stylizacji. Grażyna Torbicka chętnie pokazuje się również w czerwieni. Dziennikarka chętnie przełamuje swoje stylizacje tym wyrazistym kolorem. Czerwony płaszcz czy kurtka to świetna propozycja dla pań po 50-tce.

Zasady eleganckiego stylu. Klasyczne wzory

Grażyna Torbicka nie rezygnuje w swoich stylizacjach ze wzorów. Stawia jednak na te ponadczasowe, które prezentują się bardzo elegancko. Wśród nich należy wymienić zwłaszcza grochy i kratę. W luźniejszych stylizacjach dziennikarki często pojawiają się natomiast kwiaty.

Zachwycaj klasą po 50-tce. Nie tylko ubrania

Na styl i klasę Grażyny Torbickiej składają się nie tylko elementy jej garderoby. Dziennikarka słynie z elokwentnego sposobu wypowiadania się i wysokiej kultury osobistej. Nie jest zamieszana w żadne skandale i chroni swojej prywatności. Grażyna Torbicka na wszystkich wydarzeniach zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Jeśli więc chcesz uchodzić za kobietę z klasą, pracuj też nad swoim charakterem i stosunkiem do innych osób.

Sekret niewymuszonej elegancji. Moc dodatków

Grażyna Torbicka doskonale wie, w czym tkwi sekret udanej stylizacji. Chodzi oczywiście o dobór odpowiednich dodatków. Dziennikarka chętnie uzupełnia swoje stylizacje elegancką biżuterią. Duże i nietuzinkowe kolczyki przyciągają uwagę i sprawiają, że całość nabiera charakteru. W lato często można ją zobaczyć w stylowych okularach przeciwsłonecznych. W tym sezonie modne są natomiast kolorowe apaszki.

Zobacz też: Modne fryzury 2023. Lekkie i proste w stylizacji cięcia dla kobiet po 50-tce