Te książki dla 50-tek przeczytasz w jeden dzień! Nieoczywiste erotyki chwytające za serce

Kobieta po 50-tce czytająca książkę na łóżku.
fot. Shutterstock

Po całym dniu pracy lub w wolny weekend zamiast komedii romantycznej – dobra powieść. Te książki dla 50-tek rozpalają zmysły, a przy tym są nieoczywiste i wciągające. Wybrałyśmy dla ciebie – naszym zdaniem – najlepsze propozycje na przesilenie wiosenne.

Książki dla 50-tek: erotyki

Dobry erotyk powinien mieć przede wszystkim dobrą fabułę. Całość powinna tworzyć logiczną, sensowną całość, a do tego czytać się lekko. W końcu po takie książki sięgamy, aby się zrelaksować i oderwać od codzienności. Książkami, zahaczającymi o erotykę, jest seria stworzona przez Colleen Hoover. Pisarka skupia się przede wszystkim na fabule, a reszta jest jedynie dodatkiem. Jeżeli szukasz pozycji na piątkowy wieczór, to szczególnie polecam ci Its ends with us, opowiadającą o losach nieoczywistej kwiaciarki, do której dobijają się echa przeszłości.

Zobacz: Modne koszule dla 50-latek za mniej niż 50 zł! Piękne i kobiece modele z Sinsay, HM i Medicine

Lekkie książki dla 50

Kolejna propozycja opowiedziana jest z perspektywy mężczyzny o małżeńskich perypetiach. Mówię oczywiście o Bromance. Klub książki autorstwa Lyssy Key Adams. Duża dawka humoru, erotyzmu oraz nieoczywistej fabuły. Główny motyw, tj. męski klub książki, w którym mężczyźni na podstawie literatury próbują zrozumieć kobiety oraz uratować swoje relacje, jest jednocześnie tak oryginalny i zabawny, że książkę przeczytasz w jeden wieczór. Czy głównemu bohaterowi literatura pomoże w odbudowaniu małżeńskiego ognia? Tego już musisz przekonać się sama, do czego bardzo zachęcam.

Czytaj również o: Te kurtki są idealne na sezon przejściowy! Lekkie modele dla pań po 50-tce za grosze

Co czytać po 50-tce?

Jeżeli jesteś fanką erotyków, a motyw „zakazanej miłości” jest jednym z twoich ulubionych, to mam dla ciebie czytelniczą propozycję. Ghost autorstwa Anny Wolf z pewnością przypadnie ci do gustu. Zbuntowany główny bohater walczący o miłość wbrew zasadom motocyklowego gangu. Brzmi jak przepis na udany romans!

Czytaj o modzie po 50-tce: Tę fryzurę wszyscy już spisali na straty, ale powróciła! Teraz ma nowoczesny charakter, odejmujący lat